Lajme

13 July 2019

Sex, drogë, alkol & orgji – Ishulli ku mund të gjeni nuse të “virgjër”!

Në sezonin veror, ishulli “South Padre” tejmbushet me mbi 100 000 adoleshentë amerikanë të cilët festojnë në mënyra ekstreme.

Baret tregojnë se bëjnë mbi 3 milionë dollarë xhiro vetëm me pije alkolike.

Sipas “Daily Mail” nuk mungojnë as drogërat si hashashi, kokaina dhe as orgjitë, shumica prej tyre në publik.

Goca që bëjnë shfaqje duke treguar të pasmet dhe gjoksin, çuna që nxjerrin penisin së bashku me elementët e sipër përmendur e bëjnë këtë ishull të preferuarin e adoleshentëve amerikanë.

Forcat policore të SWAT-it e quajnë si një mision tej mase të vështirë për të ndaluar dhe sjellë në vete “qeflinjtë” amerikanë.

Fotot e siguruara nga “Daily Mail” tregojnë qartazi çmendurinë. Vendi perfekt për emigrantët shqiptarë që duan nuse të virgjëra 🙂 .

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com