Lajme

16 July 2018

Sfilon me vajzën e vogël në gji, ja fotot e modeles që tërhoqën vëmendjen e të gjithëve

Mara Martini u shfaq në pasarelë teksa mbante në krah vajzën e saj, ndërkohë që e ushqente me gji.

Nëna krenare ishte një nga 16 finalistët e përzgjedhura për të bërë këtë paradë magjike, pas një nisme për të provomovuar gjidhënien në publik.

Mara Martini e veshur me një palë rroba banjo ngjyrë të artë dhe me vajzën e mitur në krahë ecte lumturisht përgjatë pistës ‘W Hotel South Beach” në Florida, për t’u brohoritur me zë të lartë nga turma.

‘Unë jam aq kaq mirënjohës për të gjithë ekipin e “Sports Illustrated” që më zgjodhët mua!, – shkruante modelja poshtë fotos të publikuar.

|

Leave a Reply

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com