Lajme

22 May 2017

Shakaja e radhës e Riri-t, ja me kë është tallur

Këto ditë është mbajtur Festivali i Kanës, në të cilin të pranishëm ishin emra të njohur nga e mbarë bota.

Mes tyre ishte edhe këngëtarja Rihanna, e cila kishte veshur një fustan të bardhë të gjatë, që u krahasua me fustanet e nuseve dhe u pëlqye shumë.

Njërës nga fotot që kishte bërë për këtë event, Rihanna i bëri photoshop dhe i vuri fytyrën e mbretëreshës Elizabeth.

Të njëjtën gjë ajo e kishte bërë edhe më parë, duke i vënë disa fotove të saj, fytyrën e mbretëreshës.

 

when you bout to be a @ParsonsSchoolofDesign honoree tomorrow. #ParsonsBenefit @TheNewSchool

A post shared by badgalriri (@badgalriri) on

|

Leave a Reply

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com