Lajme

11 June 2018

Shakira emocionon fansat me dedikimin dhe veprimin e saj gjatë koncertit në Amsterdam

Këngëtarja e famshme kolumbiane Shakira, ka filluar turneun e saj muzikor “El Dorado” dhe performanca e radhës ishte në Amsterdam. Energjia që e karakterizxon krijoi ashtu si gjithmonë një atmosferë vërtet elektrizuese. Por Shakira emocionoi me fjalët që tha para tyre.

“Sonte në Amsterdam, Sasha dhe Milan shikojnë për herë të parë mamanë e tyre në koncert”, u shpreh këngëtarja duke ngritur lart kitarën ku kishte stampuar foton e bashkëshortit dhe të dy djemve të saj.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com