Lajme

10 August 2018

Sherr në ditëlindjen e Kylie Jenner, ja kush u lëndua e përfundoi në spital

Një shoqe e Kylie Jenner u dërgua me urgjencë në spital pas festës së ditëlindjes së 21-vjeçares, me këmbë të nxira dhe mavijosje në fytyrë.
Vajza e paidentifikuar bionde u mor me barel nga restoranti ku po festonte, ndërsa ishte shtrirë me kokë përmbys.
Caitly dukej shumë e shqetësuar në fotot e realizuara pas sulmit. Festa mblodhi të gjithë klanin Kardashian-Jenner, të cilët u mblodhën për të festuar 21-vjetorin e yllit të reality-show-t.
Mes të ftuarve të famshëm ishin edhe Nicki Minaj, Winnie Harlow, por e gjithë vëmendja ishte te 5 motrat, që ofruan një pasarelë me veshjet e tyre.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com