Lajme

25 February 2017

Shikoni cili DJ me famë botërore i lutet Erës për bashkëpunim

|
By
|
0 Comment
|

Ka vetëm pak orë që është publikuar dhe “Redrum” i Era Istrefit po korr sukses. Madje DJ me famë botërore Afrojack i ka kërkuar bashkëpunim. Fillimisht ai ka komplimentuar zërin e Erës duke shkruajtur: “Zjarr”. Më pasi Afrojack i ka shkruar asaj t’i dërgojë mesazh. Gjithashtu ai i ka shkruar edhe Ultra Music që t’i kontrollojë mesazhet. Nëse do të ndodhë ky bashkëpunim mbetet për t’u parë.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com