Lajme

17 May 2017

Shkëlqen në eventin e rëndësishëm por i ndodh një incident me veshjen

Këngëtarja e famshme, Jennifer Lopez di gjithnjë si të tërheqë vëmendjen e fotografëve falë sensualitetit, bukurisë, veshjes dhe qëndrimit.

Bukuroshja 47 vjeçare këtë herë shkëlqeu me një fustan ngjyrë mishi të Elie Saab që i nxirrte në pah dekoltenë dhe shpatullat e saj por edhe këmbët e tonifikuara,

Por në momentin që po hynte tek eventi i NBC Universal gjatë ecjes, është ekspozuar një pjesë e të brendshmeve. Një incident që nuk u shpëtoi paparacëve të shumtë.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com