Lajme

11 July 2018

Shkurte Gashi: Akoma nuk ka ardhur ai që më meriton mua

Shkurte Gashi së fundmi e ftuar në emisionin NIN ka folur rreth disa detajeve interesante për sa i përket karrierës dhe jetës së saj personale.

I pyetur nga drejtuesi i emisionit nëse është në një lidhje dashurie, Shkurte është përgjigjur “Jo” dhe se nuk ka asgjë konkrete pavarësisht se ekzistojnë njohje.

“Akoma nuk ka ardhur ai që më meriton mua, apo unë atë”, është shprehur Shkurte.

Shkurtja ka refuzuar t’i përshkruajë cilësitë që duhet t’i ketë një mashkull për t’u lidhur me të, për shkak të përhapjes së thashethemeve të ndryshme. Këngëtarja ka thënë se është e rezervuar në jetën private dhe dëshiron të flasë sa më pak.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com