Lajme

03 May 2017

Shoqja e ngushtë e Nick Cannon vdes,ai shprehet për të…

|
By
|
0 Comment
|

Nick Cannon është në zi pasi shoqja e tij e fëmijërisë u vra në një shpërthim masiv në San Diego të Kalifornisë të dielën.Monique Clark dhe gjashtë të tjerë u vranë kur armëpushuesi Peter Selis hapi zjarr në zonën e pishinës së një kompleksi apartamentesh ku ata kishin një festë.Më vonë ajo vdiq në spital.

Udhëheqësi i televizionit amerikan përdori Instagram-in për të ndarë një fotografi të rikthimit në kohë duke treguar atë dhe Monique si fëmijë të martën në mëngjes dhe për të shkruar një haraç emocional.

“Zemra më është lënduar,kam trishtim të madh sonte,” shkroi ai. “Sapo mësova se ajo që humbi jetën në ndodhitë e pakuptimta dhe tragjike në San Diego ishte mikja ime e fëmijërisë, e cila ishte më shumë si pjesë e familjes, Miss Monique Clark”.

“Një frymë e tillë e bukur me një buzëqeshje infektive. Kam vetëm kujtime të mrekullueshme të këtij engjëlli. Lotët nuk mund të shprehin dhimbjen dhe shokun tim. Një nënë e 3 fëmijëve, një motër, një vajzë, një kushërirë, një mike dhe një mbretëreshë … Pushofsh në Parajsë “.

Nëpunësit e policisë që iu përgjigjën skenës dhe qëlluan personin e armatosur, i cili thuhet se ishte “i dëshpëruar” për jetën e tij të dashurisë.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com