Lajme

20 April 2018

Shpat Kasapi me produksione të reja muzikore dhe shumë ndryshe në pamje

Këngëtari Shpat Kasapi i ftuar në një emision televiziv ka interpretuar disa këngë të tij, në një stil ndryshe nga sa jemi mësuar ta shohim më parë.

Ka qenë vetë këngëtari i cili ka publikuar në llogarinë e tij personale në “Instagram” pjesë të shkëputura nga interpretimet e tij gjatë këtij emisioni.

Ajo që bie në sy janë tekstet e këngëve që kryesisht i kushtohen një dashurie të humbur dhe vuajtjes që ajo ka lënë pas.

“Zemra e braktisur”dhe “Sinjorita” kanë qenë dy nga produksionet që artisti ka prezantuar gjatë emisionit.

Në dukje bie edhe pesha e tij ku mjaft qartë shihet fakti se ai ka shtuar disa kilogramë.

"Zemra e braktisur"

A post shared by Official Instagram personal (@shpatkasapi85) on

Kenga ime "sinjorita"

A post shared by Official Instagram personal (@shpatkasapi85) on

Singing is like breathing….

A post shared by Official Instagram personal (@shpatkasapi85) on

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com