Lajme

06 September 2019

shpërthen keq Stresi: Për ju debila…

Ditën e djeshme me anë të një postimi në Instagram Stresi njoftoi se është banori më i ri i Prishtinës. Kështu mediat shkruajtën se reperi ka lënë Shqipërinë e do zhvendoset në Kosovë.

“Ja dhe nje dite e ikur, histori, aventura te jetuara! Kjo eshte Jeta, por prapëseprapë vjen nje moment në jetën e gjithsecilit që kerkon ndryshim. Ndonjëherë thjesht iken! Mund të jetë një vend, person, biznes etj! Shokët e vërtetë mbeten te njejte dhe pse mund te kesh vite,muaj e dite pa i pare! Ata jane ne zemer, ne dite te bukura si dhe ato te veshtira! Prej sot jam zyrtarisht banori me i ri i Prishtines”, shkruante Stresi.

Pas këtyre lajmeve Stresi ka reaguar duke shkruar se thjesht ka shkuar në Prishtinë për albumin e ri.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com