Lajme

11 October 2017

Pas fotove të fundit, shtatzënia e Zaimina Vasjarit sërish mbetet në pikëpyetje…

Këngëtarja e njohur Zaimina Vasjari prej një kohe të gjatë po përflitet për një shtatzëni të mundshme.
Ishte vetë këngëtarja e cili shtoi dhe më tepër zërat pasi publikoi një fotografi në llogarinë e saj zyrtare në Instagram, në mbishkrimin e së cilës tregonte se është në muajin e gjashtë të shtatzënisë. Nuk dihet me siguri nëse ishte një shaka nga ana e saj sepse asnjëherë Zaimina nuk e ka konfirmuar me deklaratë këtë fakt.

Pavarësisht kësaj, edhe linjat trupore të këngëtares po vërtetojnë se çështja e shtatzënisë nuk është e vërtetë. Së fundmi,në rrjetin social Instagram, Zaimina ka publikuar disa fotografi ku shfaqet mjaft elegante dhe provokuese.

Sido që të jetë, vlen për tu theksuar dhe fakti që Instagrami nuk konfirmon vërtetësinë se kur mund të jenë realizuar fotot e këngëtares prandaj sërish çështja e shtatzënisë do të jetë kryefjala për Zajminën, të paktën dhe për ca kohë.

? @zaimina_vasjari_store #23weekspregnant??

A post shared by Zaimina Vasjari (@zaimina_vasjari) on

Z

A post shared by Zaimina Vasjari (@zaimina_vasjari) on

New collection Shop now ?? @zaimina_vasjari_store ?

A post shared by Zaimina Vasjari (@zaimina_vasjari) on

Almost 6 months??☺️#pregnant ??

A post shared by Zaimina Vasjari (@zaimina_vasjari) on

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com