Lajme

13 February 2019

Shtëpinë e Kylie-t e pamë të gjithë dhe mbetëm pa fjalë, por a i patë prezervativët e varur në mur?

Disa ditë më parë, disa foto nga shtëpia e Kylie Jenner bën xhiron e rrjetit kudo në botë, e cilësuar ndryshe si shtëpia e ëndrrave të vajzave të reja.

Ok, e bukur. Normalisht edhe shumë e shtrenjë por, ajo që na paska shpëtuar të gjithëve kanë qenë disa prezervativë gjigand të varur në murin e njërës prej dhomave.

Dekor interesant, apo jo!

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com