Lajme

13 July 2018

Si është marrëdhënia mes dy hitbërësve të “Ngjyra e Kuqe”, Floriani përgjigjet

Talenti i tij u pikas dhe u nxorr në pah nga artisti i mirënjohur Adrian Gaxha.

Është fjala për artistin e ri, Florianin i cili ka filluar karrierën e tij me suksese të mëdha falë bashkëpunimeve me Adrianin por tanimë nuk është më në menaxhimin e tij.

I pyetur nga fansat se a flasin ende me njëri-tjetrin dhe çfarë raporte kanë, Floriani është përgjigjur duke thënë se kanë kontakt ende.

Ndërkaq, këngët e tyre si “Ngjyra e kuqe”, “Oj ti qikë”, “Kjo zemër”, janë disa nga hitet e dyshes që u priten tejet mirë nga publiku.

|

Leave a Reply

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com