Lajme

21 December 2018

Si është puna e ”10%” që Kris Jenner përfiton nga pasuria e fëmijëve të saj

Të gjithë e dimë tashmë se familja Kardashian ka një pasuri marramendëse dhe thjesht kur e mendojmë na kapin dhimbjet e kokës.

Vetëm vitin e shkuar, Forbes raportoi se mami Jenner u pagua 17 milionë dollarë nga Kylie, falë “Kylie Cosmetics

 

Por si qëndron puna e 10% që Kris fiton nga pasuria e të gjithë fëmijëve të saj?!

Kjo nuk ësht më sekret tashmë…

Ju kujtojmë se dikur Kris i dërgoi Kourtney- t biskota me 10% si dhe një nga tonet e syve të Kylie- t quhet “10%”.

Po kështu, Kris fiton një shumë të madhe nga KUWTK. “Keeping Up With The Kardashians” nënshkroi në 2017- n një marrëdhëveshje prej 100 milionë dollarësh me televizionin “E!”, ku në një intervistë për Ellen, mamaxherja tregoi se “të gjithë pjesëtarët paguhen pak a shumë njësoj, pasi të gjithë punojnë dhe mundësojnë krijimin e këtij show”.

 

 

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com