Lajme

25 January 2019

Si është të lahesh në një vask të mbushur plot me para…?! Këtë na e tregon Axhelina Hadërgjonaj përmes kësaj fotoje

Anxhelina Hadërgjonaj prej shumë kohësh është duke vazhduar jetën dhe karrierën e saj si modele në SHBA.

Ajo është mjaft aktive në rrjete sociale duke publikuar momente nga përditshmëria,foto apo video.

Ditët e fundit Anxhelina ka postuar një foto teksa shihet duke pozuar në një vaskë të mbushur me para poshtë së cilës ka shrkuar ”Mood All 2019! In my bag not my feelings”

Duke përshkruar pak a shumë dhe gjendjen në cilën ndodhet!

 

|

Leave a Reply

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com