Lajme

16 February 2018

Si nisi bashkëpunimi mes Devis Xherahut dhe Lefteris Pantazis?

Këngëtari i njohur grek, Lefteris Pantazis dhe artisti shqiptar Devis Xherahu, kanë qenë duke xhiruar videoklipin e projektit të tyre të fundit dhe Dasara i është bashkuar në prapaskenë për t’u bërë një intervistë. Por si nisi ky bashkëpunim dhe e kujt ishte ideja? Këto na i tregon vetë Pantazis në videon më poshtë shkëputur nga emisioni i plotë “DaSara Show”.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com