Lajme

19 November 2018

Si pasojë e një mbidoze droge, këngëtarja shqiptare arrestohet nga policia dhe dërgohet në spital

Dita e djeshme ka rezultuar mjaft e keqe për këngëtaren shqiptare të njohur si Baby G. Mësohet se ajo është arrestuar nga policika në një gjendje të rëndë shëndetësore si pasojë e një mbidoze droge dhe përzierjes së lëndëve narkotike.

Menjëherë pas arrestimit, ajo u dërgua në Urgjencën e Kosovës, për tu transferuar më pas  në Spitalin e Psikiatrisë, ku sipas burimeve vazhdon ende të qëndrojë.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com