Lajme

09 February 2019

Si u veshën gocat V.I.P këtë javë?

E teksa jemi në mbyllje të javës, iu rikujtojmë edhe njëherë si si u veshën vajzat e famshme të show biz-it shqiptar përgjatë kësaj jave!

Padyshim, një nga të veshurat më bukur këtë javë ka qenë Aurela Hoxha. Modelja e njohur dukej sexy me një fustan xhins, flokët lëshuar e teksa shihej në këmbë me një dorë mbante fytyrën.

Me ngjyra si ylber Ishte tayna këtë javë, pra dukej plot stil rrugëve të prishtinës me këtë kostum sportiv.

Dua Lipa mahnit gjithmonë. Këngëtarja shqiptare me famë botërore postoi një foto në Insagram ku shihej me veshje pranëverore, ku mbizotëronte e bardha me jeshilen.

Bashkëshortja e Ermal Fejzullahut këtë javë mahniti me veshjen e saj, një kombinim midis të bardhës, kafes dhe takave prej leopardi. Lum Ermali për gruan që ka.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com