Lajme

21 November 2016

Si u veshën VIP-at në AMA

Në eventin e ndarjes së çmimeve American Music Awards që u mbajt mbrëmjen e djeshme ishin pjesëmarrës shumë personalitete të muzikës dhe medias. Shikoni se si zgjodhën të visheshin ata për këtë event. Një nga ato që spikati ishte dhe bashkëshortja e John Legend, Chrissy Teigen e cila me fustanin e saj i la shumë pak vend imagjinatës. Në një moment iu ekspozua dhe organi gjenital. Për më shumë shikoni fotot më poshtë.

 

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com