Lajme

01 February 2019

Siç pritej, “Menemadhe” e Lyrical Son, Mc Kresha dhe Ledrit kthehet në hit që në orët e para të publikimit

Tri prej reperëve më të shquar të skenës muzikore shqiptare, kanë publikuar projektin e ri.

Ledri Vula, Mc Kresha dhe Lyrical Son kanë publikuar bashkëpunimin e tyre dhe si gjithmonë nuk zhgënjyen.
Projekti është punuar në studion e PINT dhe bëhet fjalë për një prej këngëve më të mira të këtij viti, e cila do t’ju bëj të fiksoheni që në sekondat e para të saj.

Ky projekt është pjesë e albumit, United States of Albania që do të publikohet shumë shpejt nga PINT.

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com