Lajme

14 June 2019

Sidrit Bejleri bëhet baba, fotot e para të vajzës

Këngëtari i njohur shkodran Sidrit Bejleri është bërë baba i një vajze.

Mediat nuk dinin asgjë për këtë pritje të vajzës në familjen e Sidritit pasi këngëtari e ka mbajtur të fshehtë.

“Sot u pasuruam me një dhuratë tjetër të paçmuar nga Krijuesi. Mirëseerdhe mes nesh zemra jonë më e vogël! Falenderimet për Zotin e Gjithësisë”, shkruan Sidriti.

Këngëtari ka postuar një foto të vogëlushes së porsalindur dhe një tjetër ku shihen tollumbacat rozë e kutitë me lule.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com