Lajme

09 January 2019

Sipas Greta Koçit ja kush mund t’ju jap gjithçka që kërkoni

Para tre muajve solli këngën më të re për fansat dhe u pëlqye shumë prej opinionit të gjerë.

Bëhet fjalë për Greta Koçin, të cilën nuk e kemi parë ka vite në krah të ndonjë të dashuri.

Por duket se bukuroshja ka gjetur se kush mund t’i dhurojë lumturinë në jetën e përditshme.

Në fakt, ajo ka lënë një mesazh kuptimplotë në llogarinë personale në Instagram teksa thotë se vetvetja e përmbush në jetë.

“A e dini se kush do t’ju japë gjithçka? Vetvetja”, ka shkruar këngëtarja në rrjetet sociale.

 

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com