Lajme

23 February 2018

Ska më dyshime, Adelina Tahiri konfirmon se është në një pritje të ëmbël

Prej javësh në media është folur së tepërmi për një pritje të ëmbël të këngëtares Adelina Tahiri.
Tani ska më dyshime, vetë Adelina e ka konfirmuar shtatëzaninë përmes një postimi në rrjetet e saj sociale kun ë disa foto shihet duke mbajtur në duar një tollumbace me fytyrën e një foshnjeje.
Ajo gjithashtu ka zbuluar edhe gjininë duke shkruar bashkëngjitur fotos se është në pritje të një djali. Këngëtarja e cila është zhvendosur në Zvicër tek bashkëshorti i saj ka shkruar në Instagram se nuk do ta harrojë në asnjë moment se nga i ka rrënjët.
Adelina ka falenderuar të gjithë miqtë, ndjekësit dhe fansat e saj për mbështetjen dhe ka theksuar se kjo është periudha më e lumtur e jetës së saj dhe uron të gjitha femrat ta kalojnë një periudhë të tillë në paqe dhe begati.

It’s a BOY 🙂 ??

Un post condiviso da AdelinaTahiri (@adelina_tahiri1) in data:

Un post condiviso da AdelinaTahiri (@adelina_tahiri1) in data:

|

Leave a Reply

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com