Lajme

31 October 2017

Skandali seksual i vëllait të Nicki Minaj, ja detajet e tmerrshme…

Skandali më i fundit ka përfshirë të vëllain e Nicki Minaj, për përdhunimin e një të miture e cila ka qenë vajza e të fejuarës së tij. Javën e kaluar kanë dalë detaje nga kjo ngjarje, ku vetë e dhunuara ka treguar gjithçka që Jelani Maraj i kishte bërë. Abuzimi kishte nisur në vitin 2015 kur po jetonin në Long Island. Veprimi i parë i papërshtatshëm ishte një të shtunë në mëngjes kur e mitura kishte shkuar si çdo mëngjes për ta përshëndetur. “Unë e përqafova si zakonisht. Pastaj ai më tha që të shkoja të mbyllja derën. Më pas më tha të hiqja pantallonat. Pastaj më tha që të futeshim poshtë çarçafëve ku ai filloi të më prekte.”
Vajza gjithashtu tregoi se si ai filloi ta përdhunonte rregullisht çdo ditë pas shkolle. Jelani e kishte bërë vajzën të mendonte se ishte faji i saj për abuzimin që ai po ushtronte pasi ajo vetë e kishte provokuar duke i dërguar sinjale. Ajo rikujtoi se si ai përdorte lbrifikant dhe si e këshillonte të qëndronte që mos i dhimbte aq shumë.
Në një nga ditët që po ndodhte përdhunimi dëshmitar kishte qenë vëllai i viktimës, të cilit vajza e re i ishte lutur mos të tregonte nga frika që mund t’i dëbonin.
Djali që atëherë kishte qenë vetëm 8 vjeç tregoi se si e gjeti motrën dhe njerkun e tyre në një situatë aspak normale, e përpasojë ishte ngjitur sipër në dhomën e tij. Por më pas Jelani kishte shkuar atje dhe e kishte gjuajtur me shpullë 10 herë që të mos tregonte.
Sipas një burimi në gjyq do të ishte dhe Nicki Minaj por në fund ajo ka zgjedhur të mos përfshihet në këtë çështje.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com