Lajme

11 January 2019

Skivi sapo publikoi këngën më të re pak ditë pasi u largua nga ‘Babastars’,

Visar Shala apo i njohur ndryshe me emrin e artit si ‘Skivi’ bëri bujë të madhe në mediat rozë pak javë më parë kur lajmëroi për largimin e tij nga Babastars

Por Skivi ska ndërmend të ndalet, ditën e sotme ka publikuar këngën e tij më të re dhe të parën pas largimit nga labeli.

Kënga mban titullin  “Intro” mirëpo ajo nuk ka videoklip dhe nuk gjendet në youtube përveç platformave të tjera si Spotify dhe Deezy.

Këte e ka bërë të ditur vet reperi përmes një postimi në Instagram. Kjo këngë do të jetë së shpejti edhe në youtube e shoqëruar me videoklip.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com