Lajme

03 December 2018

“Smile” dueti më i ri i Keepman dhe Young Zerkës

Keepman dhe Young Zerka kanë sjellë bashkëpunimin e ri muzikor, të cilin e kanë shoqëruar me videoklip.

Kënga mban titullin “Smile”, ndërsa videoja muzikore është publikuar në YouTube.
Projekti i ri muzikor është realizim i Kollaps Music, ndërsa miksimin dhe masterizimin e ka bërë Niza.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com