Lajme

29 April 2014

Snoop Dogg do jete narratori i lojes “Call Of Duty: Ghosts”

||
0 Comment
|

Legjendari Snoop Doggy Dogg,pervecse eshte nje rapper i shkelqyer,ai ka nje sere talentesh te tjera,ku spikat edhe talenti i te luajturit video lojera. Edhe pse eshte i cmendur pas Madden dhe NBA2K,ai prap ka suportuar gjithmone video lojerat. Call Of Duty:Ghosts do te kushtoje vetem 2,99$ per XBOX One dhe XBOX 360… Duhet ta blejme patjeter,sepse pervec faktit qe Snoopy eshte narrator,prodhuesit kane thene se do jete spektakolare si loje… Ndiqeni me poshte cfare ka thene Snoop  

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com