Lajme

15 September 2016

Snoop Dogg inspirohet nga Beyonce per albumin e tij me te ri “Coolaid”

||
0 Comment
|

Ne nje interviste per revisten prestigjoze ‘Rolling Stone’ Snoop Dogg tregoi se per titullin e albumit me te fundit ishte inspiruar nga albumi “Lemonade” i Beyonce.

“E pashe albumin Lemonade dhe me pelqeu shume, si muzika ashtu e klipet. Por u mendova dhe ….une nuk pi Limonade, une pi Coolaid. Ndaj edhe albumin tim vendosa ta quaja ashtu.”-ka thene reperi.

“Coolaid” debutoi ne vend te 40 ne Billboard 200, dhe pritet qe shume shpejt te rritet ne pozicione.

snoop-780x520 snoop-dogg-coolaid-album-apple-music-0 snoop-dogg-smile-2016-billboard-1548

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com