Lajme

12 July 2018

Sofia Vergara zbulon një nga arsyet e suksesit të saj, nuk do e besoni për se bëhet fjalë

Sofia Vergara mund të konsiderohet si një ndër aktoret më joshëse dhe atraktive të hollivudit. Ajo në një intervistë të dhënë së fundmi është shprehur se në karrierën artistike e kanë ndihmuar edhe gjoksi, të cilin e cilëson si anën më të fortë të saj.

Dikur në moshën trembëdhjetë vjeçare ajo nuk ishte aspak e kënaqur me këtë pjesë të trupit të saj por sot ajo ndihet mjaft e kënaqur.

“Unë jam mirënjohës që i kam dhe sinqerisht, ato më kanë ndihmuar shumë në karrierën time”, tha Vergara.

LOS ANGELES, CA – SEPTEMBER 22: Actress Sofia Vergara arrives at the 65th Annual Primetime Emmy Awards held at Nokia Theatre L.A. Live on September 22, 2013 in Los Angeles, California. (Photo by Frazer Harrison/Getty Images)

Ajo u bë e famshme në saje të një të serialit “Modern Family”, në të cilën luajti rolin e gruas së bukur të Al Bandy (Ed O’Neill). Bukuroshja është një nga aktoret më të paguara, pasuria e të cilëve vlerësohet në 120 milionë dollarë.

Aktualisht është e martuar me aktorin Joe Manganiel. Nga martesa e mëparshme ka një djalë, Manolamn.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com