Lajme

14 June 2018

Soni Malaj nuk ndalet, paralajmëron bashkëpunimet me këngëtarët e njohur botëror

Këngëtarja Soni Malaj vetëm pak ditë më parë publikoi bashkëpunimin e saj me këngëtarin latin Jowell. Kënga e tyre “En La Intimidad” është në gjuhën spanjolle dhe nga dita në ditë po korr një sukses të madh, jo vetëm në Shqipëri por edhe në tregun latin.

Mirëpo duket se Soni s’ka ndërrmend të ndalet pasi përmes një postimi në rrjetin social Instagram Soni ka paralajmëruar se së shpejti do të sjellë në gjuhën franceze këngën “Sensual Inspiration”, së bashku me artistët e njohur: Jowell, Faruk dhe Randy.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com