Lajme

10 March 2018

Soni Malaj shfaqet befasuese me performancën e saj në New York

Këngëtarja e njohur Soni Malaj ndodhet në Shtetet e Bashkuara të Amerikës ku është duke mbajtur disa koncerte për shqiptarët atje. Performanca e saj e rradhës ka qënë në New York. Soni vendosi që disa fotografi nga atmosfera e krijuar t’i ndajë me ndjekësit e saj në rrjetin social Instagram.

Ajo është dukur mjaft atraktive e veshur në një kostum të zi, teksa ka evidentuar edhe linjat e saj që janë perfekte kjo edhe falë ushtrimeve të rregullta që ndjek në palestër.
“Pafund mirënjohje dhe dashuri për komunitetin shqiptar në New York që erdhën dhe na dhuruan aq shumë dashuri”, ka shkruar Soni në Instagram.

#newyork #concert @arberentertainment

Un post condiviso da S?N☝? ♏️A??AJ ☀️ (@soni_malaj) in data:

#newyork #concert @arberentertainment

Un post condiviso da S?N☝? ♏️A??AJ ☀️ (@soni_malaj) in data:

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com