Lajme

13 April 2019

Spikeri shqiptar tërbohet në club nën ritmet e tallavasë (video)

E teksa personazhet e njohur të ekranit, veçanërisht moderatorët e lajmeve të cilët kanë një profil më serioz në krahasim me të tjerët, publiku mësohet me atë imazh dhe mendojmë se ato nuk mund të hallakaten e të kënaqen, siç bëjmë të gjithë ne.

Spikeri Drini Zeqo, shumë i dashur për publikun, mbrëmjen e djeshme ka qenë në një prej club-eve të kryeqytetit në shoqërinë e disa mikeshave duke kërcyer në ritmet e këngës së famshme “Saint Tropez”  nga Azis.

Pra thënë shkurt, edhe moderatorët e lajmeve që shohim çdo ditë në ekran shijojnë e jetojnë si ne.

Nga Ronaldo Sharka

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com