Lajme

14 February 2018

“S’ta fal”, thotë Adelina Berisha në këngën e re

Kënga më e re e Adelina Berishës titullohet “S’ta fal”, të cilën ajo e ka shoqëruar gjithashtu edhe me një videoklip. Për muzikën e këngës është përkujdesur Irkenc Hyka, ndërsa tekstin e ka shkruar Petro Xhori. Këngëtarja vjen me një interpretim shumë të mire të këngës dhe si gjithmonë, Adelina është kujdesur që të duket bukur në videon muzikore të realizuar nga Max Production.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com