Lajme

12 May 2018

Stanaj dhe Ty Dolla $ign sjellin “Dirty Mind”

Këngëtari amerikano-shqiptar, Albert Stanaj, ka prezantuar së fundmi projektin e tij më të ri muzikor.
Bëhet fjalë për një projekt në bashkëpunim me reperin shumë të njohur Ty Dolla $ign. “Dirty Mind” mban titullin kënga e tij e re, e cila është e disponueshme në të gjitha platformat e muzikës online. Më poshtë mund të shihni videoklipin interesant të publikuar në kanalin muzikor YouTube.

|

Leave a Reply

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com