Lajme

13 January 2018

Stanaj ka disa këshilla për djemtë…

Jo vetëm këngëtarja Dua Lipa, ka gjithmonë këshilla për vajzat edhe Stanaj ka disa të tjera për djemtë.

Së fundmi, Stanaj ka postuar një foto në profilin e tij të Instagram-it ku shfaqet duke gatuar, një profesion ky që mesa duket e zotëron mirë përderisa ka guxuar të japë edhe këshilla.

Sipas tij, nëse djemtë duan të kenë sukses me vajzat fillimisht duhet të mësojnë gatimin dhe së dyti, një talent që fatkeqësisht nuk e zotërojnë të gjithë, të mësojnë të këndojnë. Nëse i zbatoni këto gjëra, rezultatet janë të garantuara, të paktën kështu ka shkruar në formë humori 23-vjeçari.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com