Lajme

11 October 2018

Stanaj sjell versionin e tij të këngës “Amorfoda”

Këngëtari shqiptar me famë ndërkombëtare, Stanaj, ka publikuar një “cover” të ri. Ai ka realizuar sipas versionit të tij këngën “Amorfoda” nga Bad Bunny.Tashmë video është publikuar në rrjetin social YouTube dhe mund të dëgjohet në version të plotë.

Stanaj  gjatë verës performoi në festivalin Sunny Hill bashkë me emra të njohur të skenës shqiptare dhe ndërkombëtare. Ai shpesh është komplimentuar për potencën vokale nga emra si Drake por edhe  yje të tjerë botërorë.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com