Lajme

18 December 2018

Stine publikon këngën “Adam&Eve”

Edhe një këngë ka ardhur para përfundimit të vitit 2018.

Kanë kaluar mbi pesë muaj që kur solli këngën e fundit dhe duket se nuk ka dashur të përfundojë vitin pa publikuar projekt të ri.
Bëhet fjalë për këngëtarin shqiptar, Stine, i cili ka ardhur edhe me një këngë të re.
“Adam&Eve”, titullohet kënga e re e reperit, të cilën e ka shoqëruar me një video të veçantë.

Këngëtari kësaj radhe ka bashkëpunuar me Strongz, ku dyshja ka shkruar edhe tekstin e këngës.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com