Lajme

16 August 2018

Stresi dhe Anestezion publikojnë këngën “GunShot”

Reperi i njohur Stresi dhe Anestezion, kanë publikuar së fundmi bashkëpunimin e tyre më të ri.

“GunShot” mban titullin kënga e tyre më e re, e cila është vizualizuar edhe me klip.
Për muzikën dhe masteringun është kujdesur Enes Qosa, ndërsa vargjet e tekstit i kanë shkruar vet reperët.

Javë më parë, Stresi solli edhe një bashkëpunim tjetër me Arif Dreshajn. Këngën e titulluar “Me krahë shqipes nga Tropoja”, e cila u prit mirë nga publiku.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com