Lajme

16 July 2018

Stresi habit me deklaratën e tij për Noizy-n

Vite më parë Stresi dhe Noizy bënin bujë me sherret e tyre dhe komentoheshin shumë për armiqësinë. Prej vitesh ata nuk i kanë folur njëri-tjetrit, të paktën kështu thuhej dhe vazhdon të thuhet se marrëdhëniet nuk i kanë të mira, ndonëse sherret ia kanë lënë të kaluarës.
Megjithatë ndryshe ka vërtuar Stresi me deklaratën e tij të fundit. Si shumë VIP-a, edhe Stresi ka përdorur opsionin e ri të Instagramit që u lejon fansave të bëjnë pyetje dhe reperi u është përgjigjur shumë të tillave.
Nuk kishte si të mungonin pyetjet për Noizyn dhe një fans e pyet Stresin. “Kush është më i mirë Noizy apo Skivi?”. E papritur ka qenë përgjigja e Stresit i cili ka zgjedhur Noizyn.
I pyetur nëse e urren atë, Stresi është përgjigjur se nuk urren askënd përveç tradhtarit dhe njeriut të pabesë. Mesa duket me këto fjalë i është drejtuar Skivit.

|

Leave a Reply

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com