Lajme

10 January 2017

Stresi harron policinë dhe po..

|
By
|
0 Comment
|

Stresi kohët e fundit po përflitet se vazhdon të jetë i ndjekur nga policia,por si duket ai as nuk po e vret fare mendjen për këtë gje.Ai po ngrohet në hesapin e tij se si duket atje ku ndodhet ai temperaturat kanë shkuar -17…

-17 knej nga une po nga ju ???

A photo posted by Mos u Dorzo ?? new ? (@stresi) on

|

Leave a Reply

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com