Lajme

25 November 2016

Stresi kapet mat

|
By
|
0 Comment
|

Kjo pozë e pazakontë ka qarkulluar sot në ‘Instagram’. Në të shfaqet reperi Stresi në momente intime më një vajzë. Ata janë puthur në buzë dhe janë kapur pa mendje. Nuk dihet se kush është biondia misterioze. Stresi u kthye në qendër të vëmendjes për mediat rozë me këngën e tij më të re “E boj temen”.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com