Lajme

22 March 2017

Stresi: Leonard Bombajt nuk i hodha kovë me ujë por…

Para pak ditësh u publikua në lajme që Leonard Bombaj kishte denoncuar në polici Arkimed Lushaj, të njohur nga publiku si Stresi, pasi i kishte hedhur në kokë një kovë me ujë. Ky i fundit i ftuar në emisionin  ‘Sunset Boulevard’ me Antonetën ka treguar: “Sherri i fundit që kam bërë ka qenë në lagjen time me një farë regjizori, Leonard Bombaj. I bëj thirrje të gjithëve ta ndalojnë atë njeri të qëndroj në shoqërinë e vajzave të vogla. Ndoshta është e pakulturë ta them por të gjithë shuruam në një kovë dhe ia hodhëm atij.”

Për më shumë ndiqni videon më poshtë të shkëputur nga intervista e plotë.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com