Lajme

16 June 2017

Stresi në bashkëpunim me Dj Flor Bana sjellin “Fake Love”

Reperi Arkimed Lushaj i njohur si Stresi ka  publikuar ditën e djeshme projektin e tij më të ri.  Kësaj radhe reperi erdhi në bashkëpunim me dj e ri por të talentuar Flor Bana. Kënga titullohet ‘Fake Love’ dhe është përfolur se është një dedikim i reperit, por ai nuk është shprehur rreth kësaj. Klipi si gjithmonë përmban mjaft skena interesante dhe provokuese me protagonistë Stresin, Florin dhe një modele provokuese.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com