Lajme

23 March 2017

Stresi, një Bad Boy i dashuruar dhe besnik

I ftuari i radhës në emisionin Sunset Boulevard në MCN Radio ka qenë reperi i njohur, Stresi. Ai ka treguar për këngët që do të publikojë së shpejti dhe për biznisin që do të hapë. Ndër të tjera ka folur edhe për problemet me policinë dhe ka shpjeguar incidentin e fundit me regjizorin Leonard Bombaj.

Hitbërësi i “Lambo” ka ndarë me Antonetën dhe dëgjuesit e MCN Radio edhe historinë e tij të dashurisë, që ka nisur dy vite më parë, me një vajzë që nuk jeton në Shqipëri. Këto e të tjera keni mundësi t’i ndiqni në intervistën e plotë më poshtë.

|

Leave a Reply

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com