Lajme

17 April 2018

Stresi pas një mungese me projektet muzikore rikthehet fuqishëm me “GTA”

Pas incidentit të ndodhur së fundmi këngëtari shqiptar, Stresi, ka publikuar projektin e tij të ri të titulluar “GTA”. Stresi rikthehet në këtë mënyrë fuqishëm me projektin e ri pas një pushimi të shkurtër nga skena. Kënga është punuar nga Headline Records në muzikë dhe realizuar me tekst nga vetë Stresi ndërsa për videoklipin është përkujdesur RedMountains Films dhe Hologram Medias.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com