Lajme

12 August 2017

Stresi publikon MË FAL 2 në bashkëpunim me Anxhelo Koçi

Reperi i njohur Stresi dhe artisti i ri Anxhelo Koçi kanë sjellë për publikun këtë të premte projektin e tyre më të ri “Më fal 2”.

Kënga në fjalë është një vazhdim i këngës shumë të suksesshme “Më fal 1” të cilën Stresi e solli në bashkëpunim me artisten Albresha vite më parë.
Kënga është punuar nga vet Anxhelo dhe Xhulio Milloshi, tekstin e ka shkruar edhe Stresi, ndërsa videoklipi është xhiruar në veri të Shqipërisë.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com