Lajme

07 December 2017

Summer Rain, një kopje e ëmbël e nënës së saj Christina Aguilera

||
0 Comment
|

Christina Aguilera është njëra ndër yjet botërore që rrallë herë ndanë me fansat foto të familjes së saj.

Por kësaj radhe Aguilera ka postuar një fotografi të vajzës së saj, Summer Rain, e cila përveçse e ëmbël, duket edhe mjaft stil me veshjen e saj. Summer Rain ka të vendosura një palë syze interesante dhe ka një buzëqeshje engjëllore dhe flokë të arta si të nënës së saj.

??♥️

Un post condiviso da Christina Aguilera (@xtina) in data:

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com