Lajme

10 September 2019

Summer T – Aurela Gaçe: Zoti, dikujt i dha shalë të gjatë mua më dha energji!

“Ku e gjen energjinë ti”- ishte pyetja drejtuar Aurela Gaçes nga Ronaldo Sharka, autor dhe moderator i emisionit Summer T.

Aurela, si gjithmonë me shumë të papritura u shpreh se beson shumë në zot, e zoti, dikujt i dha shalë të gjatë e Aurelës energji.

Shih videon këtu:

Intervista e plotë:

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com