Lajme

16 September 2019

Summer T – Pas sherrit të bujshëm, a do të bënte S4MM një bashkëpunim me Encën? (VIDEO)

S4MM dhe Enca, pak kohë më parë patën një përplasje në rrjetet sociale pasi reperi nga Tetova e ironizoi në lidhje me Photoshop-in.

Së fundmi, teksa gazetari Ronaldo Sharka ka intervistuar reperin S4MM në Strugë, e ka pyetur  nder te tjera edhe në lidhje me Encën,  çfarë ndodhi  dhe nëse do realizonte një bashkëpunim me të. Ndiqni përgjigjien e reperit.

Intervista e plotë:

|

Leave a Reply

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com